víkend 7.-8. 10.

8. 10. 2017

Lednice-Hustopeče, starší 2:6 (2:0), hráno 8. 10. 2017, 10,00,  UT Lednice

Branky: Gajdošík, Lebloch J.

Tak dnes byla naše domácí tvrz dobita a to Hustopečí. Ač nás soupeř dle výsledku měl jednoznačně přehrát, obraz hry tak jednoznačný nebyl. Hosté využili výborně koncovku, kdežto naším hráčům to tam prostě nespadlo. Nevadí kluci, za půl roku zase zesílíme a v odvetě to vrátíme i s úrokem  :-)

Lednice - Hustopeče mladší 4:4 (1:3), hráno 8. 10. 2017, 11,45 UT Lednice

Branky: 3 x Klimovič, Prudík

Mladší žáci začali zcela vlažně, hosté toho využili a o poločase vedli 1:3. Druhá půle již byla o něčem jiném a hrál se svižný fotbal, nahoru-dolů. Napínavé utkání až do konce skončilo spravedlivou remízou. Za zmínku stojí gól N. Klimoviče nůžkami přes hlavu-právě pro takové okamžiky diváci fotbal milují.

Křepice-Lednice B mladší 4:4 (2:2)-, hráno 8. 10. 2017, 14,00 Křepice

Branky: Dostál, Čoma, Veverka, Schallenberger

Velmi zajímavé utkání proti jednoznačně silovějšímu soupeři kluci zvládli dobře, a v závěru mohli strhnout vítězství na svoji stranu. Technické dovednosti byly na naší straně, jen přesnost v koncovce mohla být lepší. Pochvala patří pro kluky z přípravky, kteří vstřelili tři branky a na hřišti byli hodně "cítit"